صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

پلیمر Kejian مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: شماره 3258 Shenzhuan جاده, منطقه Songjiang شانگهای

تماس: دوریس وو

تماس: 86-21-57855149; 18217261378

فکس: 86-21-57855398

ایمیل:export@kejian-china.com

کد پستی: 201603

فروش: Xuesong چن

تلفن: 13761748877

اسکایپ:skywings881

فروش: دوریس وو

تلفن: 18217261378

اسکایپ:rainieshow  

کنفرانس مبادلات فناوری عایق بندی و عایق بندی ملی در نانینگ، گوانگزی به پایان رسید
Jun 01, 2018

کنفرانس مبادلات فناوری عایق بندی و عایق بندی ملی با موفقیت در نانینگ، گوانگزی به پایان رسید   در 20 مه . این جلسه توسط کمیته تخصصی مواد ضد عفونی و عایق ها از شعبه مصالح ساختمانی خانه از انجمن سیلیکات چین و موسسه طراحی مواد ضد آب موسسه مصالح ساختمانی سوجو برگزار شد. این جلسه در حال حاضر بیستمین جلسه است. با موضوع "تکنولوژی نوآوری، تحقق بخشیدن به آینده"، این جلسه محصولات جدید و تکنولوژی های جدیدی از صنعت ضد آب و ضد حرارت در داخل و خارج کشور را بررسی خواهد کرد و به بهبود کیفیت محصولات و مهندسی از مصالح ضد آب، صنعت نشت و صنایع عایق استفاده می شود. کنگره همچنین از متخصصان ضد آب کره ای دعوت کرد تا به تکنولوژی جدید ضد آب ضد آب کره جنوبی مبادرت ورزد. Kejian Holding به عنوان شرکت کننده در این رویداد شرکت کرد.

image.png

پروفسور شن شونلین در مراسم افتتاحیه برگزار شد. پروفسور وو Xianggen از مرکز تحقیقات فناوری ضد آب دانشگاه علم و صنعت سئول، کره جنوبی و رهبران ادارات دولتی در تمام سطوح، به طور رسمی سخنرانی کرد، چو کی کی، رئیس بخش مواد ساختمانی خانه، انجمن صنایع سیلیکات چینی، پروفسور وو Xianggen از مرکز تحقیقات فناوری ضد آب در دانشگاه سئول، کره جنوبی.

image.png

پروفسور شن شونلین، کارشناسان ضد آب شرکت کننده و نمایندگان شرکت ها، تکنولوژی جدید خود را از زمینه های مربوطه خود مشخص کرده و با اشاره به جهت توسعه شرکت های ضد آب کوچک و متوسط، لویی Xuezhi، پروژه   مدیر Kejian Holding سخنرانی سخنرانی در "راه حل نگهداری ضد آب Kejian نسل جدید"، به اشتراک گذاری تخصص و تجربه در زمینه چسب بوتیل در 13 سال گذشته سخنرانی کرد. به عنوان یک تولید کننده نسبتا بزرگ نوار نوار بسته بندی Butyl در این صنعت، ما مسئولیت و تعهد خود را به رهبری توسعه صنعت، از طریق تلاش های ما برای به دست آوردن سهم خود را به علت ضد آب، و امیدواریم که با همکاری از طریق تلاش برای پیشرفت، برای دستیابی به توسعه توسعه صنعت ضد آب توسط جهش و مرزها

image.png

کنفرانس تبادل کنفرانس برای کنفرانس یک غرفه برای اضافه کردن یک زیبا، در همان زمان برای صنعت برای ساختن پل همکاری و ارتباطات است. در این جلسه، شرکت های داخلی و خارجی ضد آب و مواد عایق و شرکت های بالادستی و پایین دست، از جمله مواد خام، تجهیزات تولید، تجهیزات ساخت و ساز و دیگر تامین کنندگان، نمایش تکنولوژی جدید، سیستم های جدید برای دستیابی به تقاضای عرضه و تقاضا، برگزاری با نوار پلیمری بوتیل ، مهر و موم بوتیل لاستیک ، بوتیل فلش فلش، و غیره اولین نمایشگاه، Butyl چسب محصول جدید با کیفیت بالا است، به دلیل عملکرد فوق العاده ضد آب آن است که توسط همه شرکت کنندگان گرامی دنبال شد. پروفسور Shen Chunlin همچنین   برای بازدید از راهنمایی به منطقه نمایشگاه کی جیان هولدینگ بروید.

2.jpg

چسب بوتیل


1.jpg

نوار آب بندی بوتیل


ویژگی های اصلی محصول:

1 ، فیبر شیشه ای از فویل آلومینیوم

Ø صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست (فویل آلومینیومی می تواند نور خورشید را منعکس و دمای محیط داخلی را کاهش دهد).

Ø استحکام کششی بالا، به دنبال (پارچه شیشه ای افزایش استحکام کششی).

Ø ضد خوردگی، مقاومت در برابر پیری بسیار عالی (مواد غیر آلی شیشه ای پارچه ای به دلیل عدم تخریب، بنابراین عمر مفید می تواند تا 50 یا بیشتر باشد.

2 ، پارچه

Ø مقاومت کششی، زیر.

Ø پوشش خوب (چسبندگی عالی با رنگ).

Ø بهبود دوام کلی سقف.

3. نوار فلش الاستیک

Ø پهنای بسط سطح (برای سطوح پایه نامنظم و ناهموار می تواند باند باشد).

Ø ضد کشش (چین و چروک سطحی 300٪ طول کشش کشش).

Ø ضد رسوب (خود چسب بوتیل دارای قابلیت انبساط 500٪) است.

Ø ساخت و ساز مناسب

image.png

اخبار مرتبط

کپی رایت © Kejian پلیمر مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.