صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

پلیمر Kejian مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: شماره 3258 Shenzhuan جاده, منطقه Songjiang شانگهای

تماس: دوریس وو

تماس: 86-21-57855149; 18217261378

فکس: 86-21-57855398

ایمیل:export@kejian-china.com

کد پستی: 201603

فروش: Xuesong چن

تلفن: 13761748877

اسکایپ:skywings881

فروش: دوریس وو

تلفن: 18217261378

اسکایپ:rainieshow  

پرده برداری از راز Bitumen(Part Two)
Mar 26, 2018

استحکام برشی پیوند آسفالت اصلاح: نوع جدیدی از آسفالت تلقيح

به دلیل ساختار پیچیده ای و بالا ضد آب مورد نیاز ساختمان مدرن پدیدار SBS اصلاح آسفالت آسفالت طبیعی است سخت مورد استفاده قرار گیرد زمانی که نیاز به زمان. اصل استحکام برشی پیوند آسفالت اصلاح برای افزایش ثبات و خواص مکانیکی و مقاومت در برابر پیری آسفالت با اضافه کردن مواد لاستیکی SBS به آسفالت پلاستیکی است.

201802061545541736.jpg

پیوند — — جلسه از آسفالت و بتن

آسفالت و بتن جفت نهان همکاران در سیستم های مدرن ضد آب هستند. به آسفالت اصلاح مایع ذوب اکسترود هوا نفوذ به خلل و فرج ناهموار از سطح بتن، آسفالت و بتن شیار فرم جامد فیزیکی پرچین و همراه با نیروی پراکندگی و پیوند شیمیایی بین یکدیگر عمل می کنند. قیچی و برش و سلب مقاومت در برابر نیروهای خارجی جامد دراز. چسبندگی جامد تشکیل شده بین آسفالت اصلاح مواد فله تحت عمل دما و فشار به شکل مستمر و کامل لایه ضد آب, که به طور موثر از ساختمان از آسیب آب را سپر می تواند کمک می کند تا.

نرم افزار بتن — — شاهد تولد تایر بنیاد

هنگامی که بتن است که از نزدیک با آسفالت مارپیچ همراه مواد درجه حرارت بار و حل و فصل ناهموار را به ترک در سطح بتن ادامه رخ می دهد و تهدیدی برای لایه ضد آب. یک بار بتن سطح ترک، ترک خواهد شد گسترش برای محکم پیوند لایه ضد آب همگن مواد و سرانجام آن را بیرون بکشد. اگر لاستیک در وسط آسفالت اصلاح ورق تقویت، با این حال، آسیب به لایه ضد آب ناشی از شکستگی فرمت صفر خوب مقاومت شود می تواند. پایه جنين با استحکام کششی می تواند شکاف مانع گسترش و را تابع ساختار ضد آب.

پیری — — مسابقه با زمان

علاوه بر بتن ترک تمام مواد ضد آب را مشترک "دشمن طبیعی"-پیری مواد. سطح رول سخت و شکننده می شود که مواد آسفالت درجه حرارت، نور و هوا برای مدت طولانی در معرض. عالی اصلاح می تواند تا حد زیادی بهبود خواص آسفالت، اطمینان از ضخامت لایه ضد آب و تنظیم لایه محافظ و اجتناب از قرار گرفتن در معرض اقدام لازم برای به تاخیر انداختن پیری است.

نشت— —مجازات علیه علم

با این حال، رقابت در بازار ایزولاسیون وارد مرحله سفید گرم، رفتار بازار که ناقض اصول اولیه آسفالت ادامه دارد: به منظور کاهش هزینه استفاده از تعداد زیادی از پروژه های ساختمانی بی انتها نازک آسفالت اصلاح غشاء به عنوان لایه ضد آب اصلی به دلیل عدم جلوگیری از شکستگی فرمت صفر نشت می تواند اجتناب شود. به منظور پاسخگویی به نیاز دوره ساخت ملات سیمان به عنوان چسباننده رول که نه تنها چسبندگی طبیعی آسفالت، لبه، نیز گسترش می یابد، خطر شکستگی تغییر شکل صفر از ملات پیوند لایه استفاده می شود. در سایت کار مرطوب به دلیل آلودگی ملات اکسترود سطح دامان مواد فایل محکم متصل شود می توانید، بنابراین لایه کاملا ضد آب نیست مانع مستمر و کامل می توانید آن است و نشت ساختمان رخ می دهد از زمان به زمان. این مجازات اجتناب ناپذیر برای نقض اصول علمی است.

timg (11).jpg

سیستم عایق: که ساده نیست به ساختمان ضد آب نوع باشد

ساختمان ضد آب جامع کاربردی science.Complex معماری سبک معماری متغیر، شرایط زمین شناسی و هیدرولوژیکی و آب و هوایی مختلف، مواد و روش باید به شرایط محلی اقتباس شده است. از انتخاب مواد اولیه توسعه محصول نرم افزار تایید، کنترل کیفیت، فروش مشاور, مهندسی ساخت و ساز به مواظبت و نگهداری تامین لجستیک. هر لینک نیاز به به طور جدی، گرفته شده است با استفاده از سیستم تفکر، محصولات سیستم، سیستم های فن آوری، سيستم سازمان و نیروی انسانی حرفه ای برای حل مشکلات ضد آب.


اخبار مرتبط

کپی رایت © Kejian پلیمر مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.