صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

پلیمر Kejian مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: شماره 3258 Shenzhuan جاده, منطقه Songjiang شانگهای

تماس: دوریس وو

تماس: 86-21-57855149; 18217261378

فکس: 86-21-57855398

ایمیل:export@kejian-china.com

کد پستی: 201603

فروش: Xuesong چن

تلفن: 13761748877

اسکایپ:skywings881

فروش: دوریس وو

تلفن: 18217261378

اسکایپ:rainieshow  

خلاصه مقاله فصل دوم در سال 2017، بخش فروش، Kejian Holding
Aug 08, 2017

خلاصه کار سه ماهه دوم سال 2017، بخش فروش، Kejian Holding

نیت اصلی را از دست ندهید، به سختی به کار خود ادامه دهید


未命名 -1.png未命名-2.pngدر روز 23 جولای، اولین روز از این نشست بود، تمام رهبران و فروش های برتر در شانگهای با هم به همکاری خلاصه کار سه ماهه دوم در سال 2017 دست یافتند.

برای Kejian Holding خلاصه کار هر سه ماهه در شانگهای نقطه عطفی خواهد بود. 22 همکاران ما با یکدیگر رو به رو می شوند از جلسه به عنوان نقطه عطف استفاده کنید. ما از نتایج گذشته ما و همچنین اعتماد به نفس شگفت زده شدیم زیرا بعد از نقطه عطف آینده ما پایدارتر است.

در جلسه، هر یک از فروش های بالا عملکرد خود را در نیمه اول سالگی به ویژه در سه ماهه دوم گزارش داد. در همین حال، آنها سوال های باز و ناکافی را مطرح کردند، همچنین کار خود را در نیمه دوم سال برنامه ریزی و ترتیب داده اند. همه رهبران به عنوان رئیس ما آقای وو هیتائو، مدیر فروش ما، آقای Hu Zhenping، مدیر فروش صادرات، آقای چن Xuesong صحبت در نوبت بود. آنها در نیمه اول سال کار را تأیید کردند؛ همچنین تجزیه و تحلیل نام تجاری و مزیت های مشتری مشتری، فرصت و چالش را به روشنی از جنبه های مدیریت، عملیات، حقیقت فیزیکی شرکت ها، مورد بررسی قرار داد. علاوه بر این، آنها اهداف شغلی، نیازهای عمومی و تاکید اصلی در کار در نیمه دوم سال، اعتماد و اطمینان کارکنان شرکت در Kejian Holding را برای به پایان رساندن هدف شغلی سالانه خود تجدید می کنند.


未命名-4.png未命名-5.pngاین نشست تاکید کرد که اگر چه ما در سه ماهه دوم یک نتیجه کامل می گیریم، ما نیز نیاز به بررسی خودمان هستیم. به طور مداوم تجدید پذیری ما، بهبود خودمان. علاوه بر این تأکید می کنیم، هر کس نیاز به تفکر و ذهنیت خود، اعتماد به نفس، قدم زدن و توجه بیشتر به توسعه کیفیت، سرعت و توانایی فروش دارد. پایه و اساس هر هدف و وظیفه را هر ساله بگذارید. هر گذار دوره ای می تواند ما را به یک هدف واضح تر برساند، Kejian Holding را به راحتی با راحتی تربیت می کند و در شگفتی ها و برداشت جدیدی قرار می گیرد. ما باید هر قدمی را در هر گذار نگه داریم، تا بتوانیم تمام توان خود را به دست آوریم؛ ما باید دست در دست بگیریم تا با افسانه اپوکلال حرکت کنیم.
اخبار مرتبط

کپی رایت © Kejian پلیمر مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.