صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

پلیمر Kejian مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: شماره 3258 Shenzhuan جاده, منطقه Songjiang شانگهای

تماس: دوریس وو

تماس: 86-21-57855149; 18217261378

فکس: 86-21-57855398

ایمیل:export@kejian-china.com

کد پستی: 201603

فروش: Xuesong چن

تلفن: 13761748877

اسکایپ:skywings881

فروش: دوریس وو

تلفن: 18217261378

اسکایپ:rainieshow  

علت و راه حل های نشت ماشین
Aug 11, 2016

2016 تابستان بارانی فاجعه، طوفان ضربه در هر زمان، وسایل نقلیه ما ملزم به قبول تست سایش باران اگر نشت ماشین اتومبیل بسیار مرطوب است اما همچنین آسان به قالب زیر نشت دلایل و راه حل های معرفی خواهد شد.

1، شیشه جلو نصب نوار پلاستیکی یا شیشه جلو جدی نیست. مهم است برای انتخاب ضد پیری، قدرت بالا چسب شیشه، چسب های حرفه ای نیز بسیار مهم است، بنابراین موقع تمیز کردن هم بسیار مهم است نوار آسان به خاک، آب بندی جلو.

2, درب و مهر و موم تماس خوب است، برخی از مشکلات تغییر شکل درب و کیفیت نوار آب بندی. درب اطراف موزائیک انحراف آسان ضد آب, اگر آب باران از ورود خودرو، لطفا به نوار ضد آب; اتصال سست ضد آب رخ می دهد بوتیل درزگیر به چوب دریافت، ترمیم از آب بندی، توجه به ضد آب پیری به طوری که آن را نه باران، ماشین نیز لطفا.

3وجود دارد برخی از مشکلات در مهر آینه دید عقب و درب ماشین.

4, سقف است نه تنگ مهر و موم (توجه داشته باشید: سقف طوفان آب لوله انحراف ممکن است مسدود شده). دو نوع نشت آب به طور کلی، یکی کانال زهکشی سقف تعداد کوچک شن، گرد و غبار منجر به انسداد آن دو، سقف مهر تغییر "تنظیم کردن". بنابراین صاحبان در زمان صلح به طور منظم نورگیرهای را تمیز اطراف زهکشی شیاردار تمیز شود باید، همچنین صاحبان نیز در معمولا هنگام شستشوی اتومبیل، خودرو کارگران با تجهیزات ویژه برای فشار جت تراز خط لوله زهکشی جهت جت، منفجر کردن خط لوله تا حد امکان در خاک فراموش نکنید.

5، بدن با فلز جوش سوراخ می کرد. اگر روش جوشکاری مورد استفاده در فرایند پردازش فلز نادرست است، ممکن است به شدت تحت تاثیر مقاومت بدن منجر به فرسايش است.

6، باران عمومی از بالا، بلکه از پایین جریان ضد دلیل که پایین لاستیک وصل کردن است. چند سوراخ در صفحه اصلی وجود دارد, چسب از بالا و انحراف از عقب ماشین و زمین به حالت لینک مستقیم نفوذ آب باران از زیر تعبیه شده است. اول باید مشکوک اینجا اگر زمین مرطوب.

اخبار مرتبط

کپی رایت © Kejian پلیمر مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.