صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

پلیمر Kejian مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: شماره 3258 Shenzhuan جاده, منطقه Songjiang شانگهای

تماس: دوریس وو

تماس: 86-21-57855149; 18217261378

فکس: 86-21-57855398

ایمیل:export@kejian-china.com

کد پستی: 201603

فروش: Xuesong چن

تلفن: 13761748877

اسکایپ:skywings881

فروش: دوریس وو

تلفن: 18217261378

اسکایپ:rainieshow  

جلسه 3 جلسه فروشندگان کالائیان و نشست سه ماهه
May 31, 2017

ارائه جلسه سوم فروشندگان کیجین و نشست سه ماهه

【اخبار مختصر 1】

ارائه جلسه سوم فروشندگان Kejian

The 3rd session presentation of Kejian salesmen

به منظور بهبود توانایی سخنرانی و اصطلاح فروشنده و افزایش کیفیت حرفه ای، بخش بازاریابی جلسه 3 جلسه ارائه دهندگان فروش را در اختیار شما قرار می دهد تا قدرت جدید را به خانواده تبدیل کنید. اخیرا مسابقه ارائه شده توسط فروشنده Kejian با موفقیت برگزار شد.

بعد از ظهر مه 13، مسابقه رسما در شانگهای افتتاح شد. در رقابت، فروشنده با ارائه گزارش های خود، با توجه به نقاط قوت خود، خود را ارائه می دهد. در طول مسابقه، فروشندگان مردم به ترتیب قرعه کشی قبل از مسابقه سخنرانی کردند. در پایان سخنرانی، فروشنده برای رتبه بندی رتبه بندی کرد. مدیر عامل آیتائو وو، مدیر فروش zhenping هو، مدیر بازرگانی خارجی xuesong چن و دیگر افرادی که نظرات مربوط به پاورپوین را ارائه دادند، و ارائه نماینده فروش را اعلام کردند. بنابراین، فروشندگان می توانند استعدادها و پتانسیل های آنها را بیابند.

Kejian salesmen in  automotive

وو هیتائو، مدیر کل، پس از تمام روند، رقابت را خلاصه کرد. پس از آن، برندگان به ترتیب به گواهی افتخاری اعطا می شود، توسط مدیر کل haitao وو، مدیر فروش zhenping هو، و مدیر تجارت خارجی xuesong چن. هدف این است که کارکنان را تشویق کنیم تا با یکدیگر پیشرفت کنند. نه فروشنده وجود دارد که در کل سخنرانی برای تمام بعد از ظهر به صحنه آمده است. و این نه تنها سخنرانی فروشنده را بسیج می کند، بلکه ارتباطات تجربه فروش عالی نیز را ترویج می دهد. کی جیان همچنان به برگزاری رقابت گفتاری فروشنده و بهبود توانایی فکری خود ادامه خواهد داد.

The successful close of first quarter sales meeting .jpg

【اخبار مختصر】 2

جلسه فروش سه ماهه اول به پایان رسید.

- الهام بخش اعتماد به نفس و مبارزه برای یک سفر جدید

در روز 14 ماه مه، جلسه خلاصه فروش سه ماهه Kejian برگزار شد در زمان.

مدیر کل Kejian Holding hai-tao وو، مدیر فروش zhenping هو، مدیر بازرگانی خارجی xuesong چن، مدیران کسب و کار منطقه ای، نخبگان فروش، خدمات به مشتریان و بخش بازاریابی حضور داشتند.

The first quarter sales meeting

جلسه به طور رسمی در ساعت 9 صبح افتتاح شد و تحت عنوان Xing-bo Wang، یک مهندس فروش اداره می شود. مدیر فروش zhenping هو در سه ماهه اول سال 2017 فروش خود را تحلیل کرد. او اشاره کرد که نتایج حاصل از سه ماهه اول سال جاری 60 درصد بیشتر از سال گذشته است و نقاط روشن و کاستی کار. در سه ماهه دوم، ما تمرکز فروش بازیابی را مطرح کردیم. در همان زمان، او هسته کسب و کار را پیشنهاد کرد: یکی به شخص قابل اعتماد بستگی دارد. و دیگر شبکه ارتباطی است. علاوه بر این، حس موفقیت کسب و کار و حس کسب و کار نیز اهمیت دارد. اداره بازاریابی باید به طور مداوم توانایی بازاریابی شبکه و طراحی طراحی را بهبود بخشد. سپس، نخبگان فروش سه ماهه اول فروش و طرح سه ماهه دوم را گزارش کردند.

Kejian salesmen in construction

وو به گزارش جلسه مدیران کسب و کار منطقه و فروش نخبگان گوش داد. سپس او رکوردی از مشکلات و کاستی های نخبگان فروش را ثبت کرد و دستورالعمل های مربوطه را ارائه داد. پس از جلسه، وو خلاصه کرد که به طور کامل در تکمیل فروش در سه ماهه اول کامل تایید شد و چهار امتیاز مدیران منطقه ای و نخبگان فروش را مطرح کرد: دوم، فروش مردم باید به فروش مخاطبین توجه کند. سه هدف تعالی و یادگیری مادام العمر است. چهارم، ما باید تاکید کنیم که تمام پرسنل باید تفکر خلاقانه داشته باشند.

اگرچه هدف در سه ماهه اول بیش از حد کامل شده است، اما مهم است که آگاهی بحران را حفظ کنیم. با همکاری فرصت ها و چالش ها، امیدها و مشکلات ما با ما همراه است. ما امیدواریم که هر نخبگان فروش قدمهای جلو را دنبال کند و با Kejian هم توسعه یابد! رول کردن آستین خود را به کار سخت تر و تشویق کردن!

 

work harder and cheer up

اخبار مرتبط

کپی رایت © Kejian پلیمر مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.