صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

پلیمر Kejian مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: شماره 3258 Shenzhuan جاده, منطقه Songjiang شانگهای

تماس: دوریس وو

تماس: 86-21-57855149; 18217261378

فکس: 86-21-57855398

ایمیل:export@kejian-china.com

کد پستی: 201603

فروش: Xuesong چن

تلفن: 13761748877

اسکایپ:skywings881

فروش: دوریس وو

تلفن: 18217261378

اسکایپ:rainieshow  

[PK Match] برای ساختن آهن، باید قوی باشد؛ یک اسب زیبا زیبا بدون اسب نیشگون گرفتن
Sep 18, 2017


برای ساختن آهن، باید قوی باشد؛ یک اسب خوب که بدون اسب نابود می شود. اگر ما می خواهیم یک نام تجاری بهتر ایجاد کنیم، باید به شش هدف دست پیدا کنیم: ایدئولوژی پایداری، روح خوب، توانایی قدرتمند، مطالعه بیشتر، نمایش خوب و محصولات بهتر.

بحث در مورد یک فرد مهمتر از گنجینه جودین است؛ زبان سه اینچ، قوی تر از یک میلیون از این بخش است. فصاحت خوب، مهمترین دیابت برای فروشنده است. برای این منظور Kejian Holding چهارمین کنفرانس سخنرانی PPT "Sales Executive" را برگزار می کند.


این رقابت مطیع به سبک سابق، محتوا نیاز به فروشندگان از نقاط قوت خود، بینش بازار، دانش محصولات و مهارت های حرفه ای برای ایجاد PPT خود استفاده می کنند. هدف این است که همه اعضا را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.


در دوره رقابت، هر فروشنده، به نوبت به سخنرانی پرداخت. همه آنها پر از اظهارات شوخ طبعی هستند. سخنرانی های استادانه، نظرات اصلی و توانایی های متقابل رقبا را نشان داد.

Vacuum Sealing Tape for sales

Kejian Polymer Materials سخنرانی PPT


Vacuum Sealing Tape manufacturers

مواد پلیمری Kejian به اشتراک گذاری دانش


پس از رقابت دادن سخنرانی، قضات یک علامت یکپارچه را مطابق با توانایی بیان، تجسم و توانایی کنترل زمان می دهند. رئیس ما آقای وو، مدیر فروش داخلی آقای هو و مدیر فروش صادرات آقای چن نظرات خود را بیان کردند. نه تنها نظرات آنها را بهتر ارزیابی می کند بلکه در مورد ناکافی آنها صحبت می کند. آنها به تمام رقبا کمک کردند تا بیشتر درباره خودشان بدانند.


Vacuum Sealing Tape suppliers


پس از اینکه به شدت ادعا کرد، Xuezhi لی، مارک وانگ و Doris Wu (زنان کمتر از مردان هستند) موفق به کسب سه امتیاز شدند.

Vacuum Bagging Tape manufacturers


اگر مردم را به عنوان آینه بیاورید، سود و زیان را درک خواهید کرد. نخبگان Kejian Holding می توانند در مورد محصولات بیشتر بدانند و سریع خود را بهبود بخشند. ما به سازماندهی یک تیم فوق العاده ای، ایجاد یک فضای مثبت اختصاص داده ایم و در نهایت امیدواریم که به یک نام تجاری برجسته در دامنه دست یابد.

Vacuum Bagging Tape suppliers


اخبار مرتبط

کپی رایت © Kejian پلیمر مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.