صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

پلیمر Kejian مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: شماره 3258 Shenzhuan جاده, منطقه Songjiang شانگهای

تماس: دوریس وو

تماس: 86-21-57855149; 18217261378

فکس: 86-21-57855398

ایمیل:export@kejian-china.com

کد پستی: 201603

فروش: Xuesong چن

تلفن: 13761748877

اسکایپ:skywings881

فروش: دوریس وو

تلفن: 18217261378

اسکایپ:rainieshow  

آشپزخانه و حمام روند اجرای ضد آب
Sep 07, 2016

نشت آب آشپزخانه مناسب، تاثیر آشپزخانه های آینده زندگی و آسایش، ما باید پیوست اهمیت زیادی به و پیاده سازی آنها. در زیر مقدمه و اجرای روند نشت آب در آشپزخانه است.

مرحله اول: برای انجام کار خوب در پایه و اساس طرح نیروگاه های آبی

از نقطه نظر ایمنی آب توالت لوله و سیم بالا رفتن بهتر از راه رفتن زیر است. اما بسیاری از "چریکی" فقط به خاطر، صرفه جویی در انرژی راه رفتن باز بینی در حمام و حتی، حفاری سوراخ.

مرحله دوم: ریشه های چمن و دیوار تمیز

دکوراسیون خانه آب مربوط به بالکن و آشپزخانه و حمام اما تمرکز حمام است. اگر آن است که وجود دارد که باید برخی از, شناسایی همه شکسته شناسایی معنی "صدای خالی پشت سر هم"، اول از همه، در کف و دیوار با یک چکش کوچک فلزی زدم. اگر شما نیاز به تعویض کاشی های حمام اصلی، آجر حفاری به پست اصلی، ما اول باید استفاده از ملات به زمین تسطیح، پردازش ضد آب، این می تواند نشت پوشش ضد آب ناشی از ضخامت ناهموار اجتناب از. ساخت پوشش ضد آب لایه بر روی سطح پایه اول پوست خاکستری با بیل با جارو به خلاص شدن از گرد و غبار، شن و ماسه و سایر بقایای تمیز، به خصوص کانال ریشه، بخشی از کف تخلیه و تخلیه خروجی با دقت باید تمیز شود.

مرحله سوم: انجام یک کار خوب از آب سفت و سخت

انواع آب می تواند تغییر توالت، سعی کنید به تغییر; اگر می خواهید به تغییر استفاده از ملات سیمان برای پر کردن جای خالی، باید سه بار برای پر کردن پادشاه اتصال. در وان حمام روشویی سینک آشپزخانه و لبه دیوار، ضد آب شکاف گوشه دیوار این بخش کلیدی به مورد توجه شود باید. کیفیت لاستیک کامپوزیت خود چسب ضد آب حمام تمیز نوارمواد ضد آب دکوراسیون آشپزخانه ترجیح داده است. زمین نیز به سه زیر بلوک, به فاصله زمانی تقسیم شده است. به این ترتیب آن زمین سفت و سخت زره پوش ضد آب می دهد. حمام در آستانه به شیب بالا، نقاشی شده، جلوگیری از backflow آب به خارج از اتاق و آستانه سنگ باید ملات سیمان خوب کمی قرار داده برخی از پادشاه اتصال خمیر مرطوب استفاده کنید.

مرحله چهارم: اضافه کردن پوشش ضد آب الاستیک

خانه برای مدت زمان، سخت پادشاه اتصال پوشش الاستیک برای حل و فصل و زندگی، بنابراین از دست دادن اثر ضد آب پاره خواهد شد. بنابراین لازم است به اضافه بیمه دوم - رنگ های ضد آب الاستیک است. نازل های عمومی یا دوش در 1.8 متر نصب شده است و یا اگر از آب کم، بنابراین، آب اسپری باعث طولانی مدت دیوار، کپک زدن دیوار، دکوراسیون دیوار پوشش یا کاشی به سلب و به همین ترتیب خیس. دیوار دوش غیر در اصل به 1.5 متر در می تواند انجام دهد اما به منظور تقویت نقش آب 1.8 متر ارتفاع لباس. علاوه بر این، بازسازی حمام نور دیوار بدن یا خود نور بدن دیوار ساخته شده، به انجام ضد آب ارتفاع بالا توصیه می شود.


اخبار مرتبط

کپی رایت © Kejian پلیمر مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.