صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

پلیمر Kejian مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: شماره 3258 Shenzhuan جاده, منطقه Songjiang شانگهای

تماس: دوریس وو

تماس: 86-21-57855149; 18217261378

فکس: 86-21-57855398

ایمیل:export@kejian-china.com

کد پستی: 201603

فروش: Xuesong چن

تلفن: 13761748877

اسکایپ:skywings881

فروش: دوریس وو

تلفن: 18217261378

اسکایپ:rainieshow  

نحوه انجام یک کار خوب در ماشین سر و صدا
Jul 26, 2016

با بهبود کیفیت زندگی، ما نیاز به ماشین نیز بیشتر و بیشتر بالا به خصوص در آسایش که، وقتی که می آید به راحتی علاوه بر راحتی سوار آرام ماشین نیز بسیار مهم است، و منبع اصلی سر و صدا در خودرو موتور هوا لاستیک ساختار بدن، بنابراین در حال حاضر بسیاری از مردم برای خرید خودرو به منظور افزایش اثر سر و صدای ماشین را انتخاب کنید ، زیر چگونگی انجام یک کار خوب در ماشین سر و صدا.

سایت ساخت و ساز ماشین سر و صدا می تواند شامل: شاسی چهار درب تنه پوشش جعبه دم هود فندر سقف میز ابزار، فایروال ها، نوع تو اداره.

مهندسی عایق صدا سیستم توسط سه مرحله به پایان رسید: شوک جذب کاهش سر و صدا و مهر و موم.

1-چهار درب تنه، کف ماشین، nacelle و سقف پردازش لرزه ای. اجرای درمان نوسانات، نکات اولیه و ثانویه: از آنجا که بسیاری از سر و صدا است که از طریق سیستم تعلیق خودرو و تنه و شاسی و درب و دیگر قسمت های ماشین ورودی؛ اول درب و تنه است به دنبال موقعیت طبقه و موتور خودرو; در نهایت، سقف ماشین.

2. ماشین کل جذب صدا, پردازش کاهش سر و صدا, مهم ترین گزينش مواد عایق صدا, عایق صدا، هدف اصلی برای کاهش سر و صدا، اما وجود دارد بسیاری از مواد نه ضد آب است و بوی سنگین سر و صدا نه تنها نه حذف، اما انتخاب را مشکل بیشتر تا لرزش صدا مواد باید ضمیمه اهمیت به این جنبه باید مارک های شناخته شده را انتخاب کنید ، مواد ضد آب و محیط زیست است. ما با استفاده از بهترین و 663 گرم بالا صدا نوسانات ورق برای وسیله نقلیه تجاری کاهش سر و صدا و عایق صدا. غیر سمی, بی مزه و غیر خورنده، مطابق با الزامات خودرو مواد و قطعات از عملکرد ابزار برای تست استاندارد با عالی خود چسب، راحت ساخت.

در میان آنها، موتور به اتاق سر و صدا برای خرید قطعه موجی صدا جذب پنبه (تقسیم به آتش با آتش آتش طعم بسیار ناخوشایند)، فروش قوطی اسپری. درب صدا عایق، می توانید بروید و خرید پنبه رنگی یا عایق پلاستیکی یا عایق پشم احساس متصل به مفاصل درب قاب قاب رنگی کامل است. الف، ب، ج ستون سر و صدا، تقویت. A، B، سوراخ ستون C با پلوتونیم کف عامل پر از حدود 40 ٪ از عامل کف برای گسترش کف)، که می تواند به طور موثر جلوگیری از فلزی لرزش صدای غیر طبیعی ایجاد می شود و افزایش استحکام بدنه خودرو تکمیل از الف، ب، ج ستون عایق صدا پروژه. رب در جعبه دم عایق های دم جعبه دو طرف چرخ سمت پیشانی نیز اجازه رفتن نمی تواند، که آن را به طور موثر کاهش می دهد لاستیک جاده سر و صدا سر و صدا و اگزوز با سر و صدا ایجاد می شود، و به طور موثر کاهش نویز کم فرکانس رزونانس مانند که ناشی از بخش باس.

3 آب بندی درمان ماشین. مهر و موم معامله در ماشین مهر نه بیش از حد، چرا که بدن به آب بندی مهندسی با حل خروجی انتقال سر مقدماتی مهندسی بدن خوب، به تعادل فشار هوا داخل خودرو، آب بندی باید در غیر این صورت، مهر بیش از حد می تواند باعث هیپوکسی در ماشین، برخواهد داشت خطر ابتلا به بدن شما.


اخبار مرتبط

کپی رایت © Kejian پلیمر مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.