صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دسته بندی محصولات
تماس با ما

پلیمر Kejian مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: شماره 3258 Shenzhuan جاده, منطقه Songjiang شانگهای

تماس: دوریس وو

تماس: 86-21-57855149; 18217261378

فکس: 86-21-57855398

ایمیل:export@kejian-china.com

کد پستی: 201603

فروش: Xuesong چن

تلفن: 13761748877

اسکایپ:skywings881

فروش: دوریس وو

تلفن: 18217261378

اسکایپ:rainieshow  

از بین بردن خود و ایجاد آینده با هم - 12 سالگرد Kejian
Nov 20, 2017

12 سال تلاش هماهنگ و رشد، 12 سال دست و پا کردن دست

یک سفر با شکوه

دوازده سال بعد روشن می شود .

دوره ای از سال های فوق العاده ای

یک فصل درخشان Kejian را از دوازده سالگی نوشته بود.

Kejian Holding روز 12 نوامبر سال جاری را به خود اختصاص داده است ، با توجه به عملکرد فروش درخشان و توانایی نوآوری درازمدت و پایدار، Kejian با موفقیت از یک شرکت کوچک ناشناخته به یک تولید کننده پیشرو تبدیل شد که متخصص در تولید بوتیل لاستیک در چین، و در میان بزرگترین حرفه ای بوتیل حرفه ای در جهان، تولید کننده بوتیل نوار.

مبارزه سخت ، گل های شکوه در بهار و میوه های جامد در پاییز

Kejian Holding فرصت جدیدی از توسعه صنایع چسبناک را بر اساس فلسفه کسب و کار "خدمات، نوآوری، اتحاد و انکشاف"، "نوآوری" را به عنوان کشش، ظرفیت بالابردن، ارتقاء توسعه توسعه می دهد. در حال حاضر، محصولات جدید شامل محصولاتی مانند بوتیل، ایزوپروپیل، کلرپرونی، سیلیکون، پلی اورتان، رزین اپوکسی، رزین های اکریلیک و سایر رشته ها، چند رشته ای هستند و به عنوان شانگهای بالا ذکر شده اند. پیشرفت تکنولوژی پیشرفت پروژه.این دارای بسیاری از اختراع اختراع، در همان زمان در سال 2016 به عنوان شرکت های فن آوری بالا در شانگهای شناسایی شد و در سال 2017 شرکت های تولید علم و فن آوری شانگهای در شانگهای، از لحاظ صلاحیت کسب و کار، مقیاس مدیریت، نفوذ صنعت و جنبه های دیگر برای دستیابی به پیشرفت پیشرفت.

图片1.png

در یک تلاش هماهنگ ، همکاری و برنده برنده جایزه بگیرید.

   بخش فروش Kejian نزدیک به سرعت استراتژیک شرکت است ، یک تیم فروش که مبارزه، عشق ورزیدن، اختصاص دادن به آن است، ساخته شده است. مدت زمان پرواز، بدون درد، بدون سود! ما با شور و شوق همراه با هم در 12 سال گذشته؛ ما شعر تجاری را با هم نوشتیم در 12 سال گذشته؛ ما در 12 سال گذشته با هم شادی و غم و اندوه روبرو شدیم؛ در 12 سال گذشته با دستان خود در کنار جاده بزرگی مواجه شده ایم؛ در کنار ما برای کنار آمدن با مشکلات و سختی ها در 12 سال گذشته با توجه به جشن، Kejian Holding نیز در سه ماهه سوم کنفرانس فروش، رئیس Wu Haitao، مدیر فروش داخلی Hu Zhenping، مدیر فروش تجارت خارجی چن Xuesong، سران شمال و جنوب و مدیران همه بخش های کسب و کار گزارش های دستاوردها و ضعف های فروش در سه چهارم اول، تجربیات موفق را به اشتراک گذاشتند و اهداف و برنامه های چهارم دسامبر چهارم را ارائه دادند، تا پایان سال پایان یافت.

图片2.png

از بین بردن و ایجاد آینده با هم

  Kejian Holding یکی از دلایل مدیریت صحیح است ، همچنان به ارتقاء اصلاحات و نوآوری ادامه می دهد، قدرت جامع همچنان افزایش می یابد، بنگاه تجاری به طور مداوم تلفیقی، موقعیت بازار و ارزش برند ادامه می یابد. از کوچک به بزرگ، از ضعیف تا قوی ...... دوازده سال از پاکسازی، جلوگیری از پیشروی صورت میگیرد. درخشان، پایدار و خودمراقبتی، اعتماد به نفس آرام و عزت نفس است. ده سال است که یک نقطه عطف برای شاهد توسعه Kejian است و همچنین یک نقطه شروع جدید برای Kejian است.

销售网络-修改.png

بگذارید با هم کار کنیم، تا سال 2027 بتوانیم با هم کنار بیاییم، سوگند به دنیای تولد یک شرکت بزرگ با افتخار. با هم از طریق طوفان و استرس، از طریق طوفان و استرس، الهام بخشیدن به پیش رو، از بین بردن خود و ایجاد آینده با یکدیگر.


اخبار مرتبط

کپی رایت © Kejian پلیمر مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.