دسته بندی محصولات
تماس با ما

پلیمر Kejian مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: شماره 3258 Shenzhuan جاده, منطقه Songjiang شانگهای

تماس: دوریس وو

تماس: 86-21-57855149; 18217261378

فکس: 86-21-57855398

ایمیل:export@kejian-china.com

کد پستی: 201603

فروش: Xuesong چن

تلفن: 13761748877

اسکایپ:skywings881

فروش: دوریس وو

تلفن: 18217261378

اسکایپ:rainieshow  

استفاده گسترده از چسب در صنعت لوازم خانگی
May 25, 2018

به عنوان یکی از مواد کمکی در تولید لوازم خانگی، چسب ها به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. به طور عمده به علت توسعه مداوم صنایع لوازم خانگی، الزامات ظاهر و عملکرد لوازم خانگی افزایش می یابد و بالاتر کاربرد منطقی چسبها نه تنها نیازهای طراحی محصول را برآورده می کند، بلکه همچنین باعث افزایش کارایی تولید شرکتها می شود. صرفه جویی در هزینه جامع اثر واضحی دارد.

image.png

چسب به عنوان یک نوع چسب برای اتصال و مهر و موم، مکمل اتصال مکانیکی معمول است. با بهبود مستمر کیفیت لوازم خانگی در سال های اخیر، برخی از ژل سیلیکا با کارایی بالا، چسب های بی هوازی، پلی ¬ اورتان و دیگر محصولات در لوازم خانگی بیشتر و بیشتر استفاده می شود.

image.png


چسب به طور گسترده ای در تولید لوازم خانگی استفاده می شود، عمدتا در: ماشین لباسشویی تولید قطعات پلاستیکی و اتصال قطعات فلزی، آب بندی نیاز به استفاده از پلی اورتان یا چسب مایع گرم؛ برای جلوگیری از پیچ چسبی، ماشین لباسشویی و یا تهویه هوا استفاده از بی هوازی چسب قفل کردن قفل برای قفل کردن، کاهش استفاده از واشر؛ استفاده از سیلندر لوله لوله بی هوازی به جای نوار مواد خام در لوله بخاری آب می تواند یک اثر مهر و موم بیشتر بازی کند؛ لاستیک سیلیکون مقاوم در برابر درجه حرارت بالا در اتصال و مهر و موم لوازم الکتریکی مانند اجاق های مایکروویو، کوره های الکتریکی و ماشین های بخار. به منظور نگاه زیبا، اتصال از سوراخ های رشته، برخی از محصولات از ظاهر کلی از فرم چسب را کاهش دهد.

图片2.png

سیلانت سیلیکون


图片3.png

چسب برای عایق شیشه ای

با استفاده از ساختارهای جدید و مواد در طراحی و تولید لوازم خانگی خانگی، تقاضا برای چسب ها در حال تبدیل شدن بیشتر و متنوع تر است، و انتخاب چسب در فرآیند تولید لوازم خانگی مورد نیاز شرایط کار و شرایط مونتاژ از محصولات عوامل متعددی مانند هزینه تولید و غیره وجود دارد که نیازهای بیشتری را برای خواص چسبندگی ارائه می دهد.

image.png

مواد مختلف چسبنده به چسب های مختلف نیاز دارند، به ویژه در سال های اخیر، انتخاب مواد جدید برای لوازم خانگی نیز الزامات جدیدی را برای اثر چسبنده ارائه می دهد. با توجه به پلی کربنات به عنوان مثال، اگرچه همه متعلق به رایانه های شخصی هستند، و چگونگی اتصال مواد مختلف به طور قابل اعتماد خواهد بود جهت در نظر گرفته شده در آینده است. بنابراین، انتخاب محصولات مناسب چسب با توجه به شرایط خاص است. چسب های واکنشی نسبت به چسب های گازی داغ و چسب های حلال قادر به مقابله با شرایط پیچیده پیچیده تر هستند. چسب واکنشی فرآیند پخت چسب است و یک فرآیند واکنش شیمیایی مانند شایع ترین چسب فوری جذب رطوبت چسب واکنش دهنده پخت، میزان رطوبت آن را می توان با تغییر واکنش دهنده های خود تنظیم کرد. برای رعایت الزامات شرایط عملیاتی مختلف.

علاوه بر مواد چسبنده، مقاومت در برابر دمای بالا، سرعت بهبود قابل تنظیم، چسب باید ایمن تر و حفاظت از محیط زیست باشد.


دانش صنعت مربوطه

کپی رایت © Kejian پلیمر مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.