دسته بندی محصولات
تماس با ما

پلیمر Kejian مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: شماره 3258 Shenzhuan جاده, منطقه Songjiang شانگهای

تماس: دوریس وو

تماس: 86-21-57855149; 18217261378

فکس: 86-21-57855398

ایمیل:export@kejian-china.com

کد پستی: 201603

فروش: Xuesong چن

تلفن: 13761748877

اسکایپ:skywings881

فروش: دوریس وو

تلفن: 18217261378

اسکایپ:rainieshow  

برخورد مفهوم صنعت ضد آب و مقابله با فناوری
Jun 12, 2018

همه چیز در تابستان، ضد آب و تلاش برای عصر جدید است. چین بین المللی نمایشگاه سقف و ضد آب، یکی از سه بزرگترین نمایشگاه های بامبو در جهان، به عنوان شانگهای پر جنب و جوش از آنجایی که در سال گذشته در شنژن در سال گذشته برگزار شد بازگشت. همانطور که ستون فقرات از چین مواد پلیمری ساختمانی چینی (Shanghai) Co.، Ltd. با نوار فویل آلومینیومی چین دار، نوار فوق العاده ضد آب و دیگر محصولات جدید، وارد این نمایشگاه با هدف اختصاص دادن خود به توسعه ضد آب در چین شده است. با بسیاری از شرکت های بزرگ داخلی و خارجی برای کشف آخرین روند توسعه و پیشرفته تکنولوژی، به طور موثر ترویج ضد آب محصولات شرکت، توسعه بیشتر از صنعت ضد آب ملی است.

W2.jpg

به عنوان یک شرکت فناوری پیشرفته که یکپارچه سازی تحقیق و توسعه، تولید، فروش، خدمات فنی و ساخت و ساز مهندسی ضد آب در ساختمان مواد ضد آب است، نه تنها فروش مواد ضد آب، بلکه ارائه ایده سیستماتیک ضد آب service.We با صادق بودن، تعامل صفر از راه دور، گفتگو چهره به چهره، و به اشتراک گذاری با جهان مرز ضد آب در سال های بسیاری از محصولات ضد آب انباشته تجربه.

W7.jpg


خدمات هدایت گرم و مؤثر کارکنان Kejian ، راهکار حرفه ای یک به یک در محل، جذب، بار کامل و رفتن.

طراحی سالن نمایشگاه قرمز شرکت فرهنگی احزاب ساختمانی را به عهده دارد که توسط شعبه حزب قرمز هدایت می شود و به شرکت کمک می کند تا "روح هنرمند" را تمرین کند، توسعه سبز را تحقق می بخشد، خدمات، نوآوری، وحدت، ایده کار توسعه را تحقق می بخشد به تمرین تولید، ارتقاء کارآفرینی و نوآوری کارآفرینانه دوطرفه، اصلاح، تمرین، ارث بردن روحیه صنعتگران، انجام کارهای خوب.

W4.jpg

نوار فویل آلومینیومی چین دارW6.jpg

نوار فوق العاده ضد آبW5.jpg

نوار فویل آلومینیوم

در این نمایشگاه ضد آب، Kejian Holding بیشتر محبوبیت این صنعت را افزایش داده است. از طریق تبادل محصولات جدید، آن را به طور کامل نشان داد که قدرت برجسته سهام Kejian در صنعت ضد آب. اگر چه نمایشگاه به پایان رسیده است اما زیبایی و حرکت قلب هرگز پایان نخواهد یافت. گزارش شده است که نمایشگاه هیدرولیکی چین در سال 2019 در شانگهای برگزار خواهد شد. با 2019 دیدار کنید.

W1.jpg


دانش صنعت مربوطه

کپی رایت © Kejian پلیمر مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.