دسته بندی محصولات
تماس با ما

پلیمر Kejian مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: شماره 3258 Shenzhuan جاده, منطقه Songjiang شانگهای

تماس: دوریس وو

تماس: 86-21-57855149; 18217261378

فکس: 86-21-57855398

ایمیل:export@kejian-china.com

کد پستی: 201603

فروش: Xuesong چن

تلفن: 13761748877

اسکایپ:skywings881

فروش: دوریس وو

تلفن: 18217261378

اسکایپ:rainieshow  

مهر و موم کاهش هزینه
Jan 23, 2016

قبل از انتخاب درزگیر, بهتر است به توصیه sealexpert برای ارشد چسبندگی به determinewith آب بندی عامل که بهترین منطبق بر نیازهای شما است. تخصص خود کمک خواهد کرد که شما mostsuitable آب بندی عامل--پیدا کردن با کیفیت whileeliminating هزینه های غیر ضروری.

چسب آب بندی اختیاری شما canreduce هزینه های بسته بندی خود را توسط thesesteps های زیر مشخص.

1. استفاده از عوامل درزگیری بیش از حد. گاهی اوقات، تولید کنندگان معتقدند که استفاده از چسب ofsealing اثر چسبندگی بیشتر در واقع ایده آل،، این ایده اشتباه است. با استفاده از مقدار بیش از حد چسب تنها افزایش thecost عوامل, در واقع همچنین theresult اتصال تاثیر نمی گذارد خواهد شد. اگر شما questionsabout مقدار درزگیر, بهترین مشورت asealant کارکنان فروش محصول و یا تکنسین های themanufacturer است، آنها را provideyou با راه حل های عملی خواهد شد.

2. کاهش نقطه پر کردن برنامه های کاربردی. اگر نیاز به youregularly به جای مانده چسب، thentry پُر کاهش نقطه برنامه های کاربردی.

3. آب بندی عامل ماندگاری طولانی. اگر aburn سطل کل درزگیر, سپس reseal thewell ظروف در اسرع وقت، بنابراین برای جلوگیری از انعقاد یا تبخیر مهر و موم شده.

4. فشار دستگاه را بررسی کنید. اگر فشار بیش از حد بزرگ است، درزگیر در ضایعات andaffect زندگی پمپ هیدرولیک می شود. اینجا youneed به انجام pressuresetting مناسب و اطمینان حاصل شود که تجهیزات strictlycomplying با تعیین ارزش است.

5. برنامه ریزی شده بازرسی و تعمیر و نگهداری yourequipment. تعمیر و نگهداری منظم را بهبود theperformance و علاوه بر این، همچنین می تواند هزینه های reducemaintenance.

6. در مقایسه با دیگر محصولات آب بندی، watersealing عامل تا حد زیادی کاهش هزینه می تواند. بنابراین، هنگام درزگیری انتخاب محصولات tryto دادن اولویت به مهر و موم آب محصولات. مهر و موم Simplewater محصولات برای تمیز کردن آسان است و useconditions بر خلاف درزگیر شیمیایی agentsrequire بالا سرمایه گذاری در طولانی termmaintenance از تجهیزات.

7-استفاده مکرر از آب andcleaning آب تصفیه شده. پیکربندی دستگاه می تواند بار usedmultiple برای تولید watersystem تمیز برای تصفیه آب با بار پاک waterseveral.


دانش صنعت مربوطه

کپی رایت © Kejian پلیمر مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.