دسته بندی محصولات
تماس با ما

پلیمر Kejian مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: شماره 3258 Shenzhuan جاده, منطقه Songjiang شانگهای

تماس: دوریس وو

تماس: 86-21-57855149; 18217261378

فکس: 86-21-57855398

ایمیل:export@kejian-china.com

کد پستی: 201603

فروش: Xuesong چن

تلفن: 13761748877

اسکایپ:skywings881

فروش: دوریس وو

تلفن: 18217261378

اسکایپ:rainieshow  

ضد آب کردن سقف نیروگاه فتوولتائیک
Apr 18, 2018

آوریل در حال گذر است، تابستان به زودی می آید، و فصل باران افزایش خواهد یافت، بنابراین ضد آب می تواند نادیده گرفته شود. آیا این نقص اصلی ضد آب است یا نشت ناشی از آسیب در هنگام نصب، مشکل است ارتباط و حل مشکل بین نصب کننده و مالک. حتی ممکن است ادعای جبران خسارت یا وضعیتی که نیاز به تخلیه نیروگاه باشد، منجر به زیان های بزرگی شود. برای جلوگیری از ضدآب کردن نیروگاه فتوولتائیک؟

بسیاری از افراد در ارزیابی اولیه از پروژه PV پشت بام، ظرفیت تحمل سقف، مساحت سقف، ظرفیت ترانسفورماتور و غیره را در نظر می گیرند.

با این حال، شرایط ضد آب بالای سقف اغلب نادیده گرفته می شود و اینکه آیا نصب باعث ایجاد آسیب های ضد آب جدید به سقف خواهد شد یا خیر.

image.png

با توجه به تقاضای زیاد برای شیب سقف تخت سقف در مناطق روستایی شمال چین، اگر ماژول فتوولتائیک به عنوان سقف ضد آب نصب شده باشد، جهت توسعه خوب است. این شیوه اثبات شده است که سقف ضد آب فتوولتائیک توسط کشاورزان مورد توجه قرار گرفته است. این نوع سقف نه تنها زیبا، عایق حرارتی است، بلکه می تواند یک فضای ذخیره سازی بزرگ را ایجاد کند، و هزینه نصب کلی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

image.png

  • چند نکته برای توجه اول:

1، زود برای درک شیوه ضد آب ضد آب و وضعیت اولیه نشت.

2. پس از ساخت نیروگاه، طول عمر لایه ضد آب یا اسلب سقف فولادی سبک است و آیا عمر مفید لایه ضد آب یا ورقه سقف فولادی سبک می تواند با زندگی نیروگاه مطابقت داشته باشد؟

3. در مرحله طراحی و نصب و راه اندازی، لازم است در نظر بگیرید که نصب و راه اندازی پشتیبانی و یا ثابت باعث آسیب های جدید به ضد آب از سقف اصلی است.

4. اصل کلی ضدعفونی سقف این است که مناسب نیست که مسدود شود، تا اطمینان حاصل شود که آب می تواند در طول باران های سنگین به راحتی تخلیه شود و اطمینان حاصل شود که سقف نشت نداشته باشد.

برای وضعیتی که باید برای تخریب سقف اصلی بایستی سوراخ شود، طبق شرایط محلی، با توجه به موقعیت های مختلف برای انجام درمان های مختلف، باید مطابق با شرایط محلی انجام شود، بیایید به طبقه بندی زیر نگاه کنیم.

  • سقف بتنی ضد آب

برای ساختمان جدید از سقف بتونی، پیچ ها باید در طراحی تعبیه شوند و ضد آب سقف باید طبق معمول عمل شود.

برای ساختمان های موجود، زمانی که پایه ماژول فتوولتائیک نصب شده است، لایه ضد آب باید به قسمت بالایی پایه و قطعه فلزی خالی گذاشته شود و در اطراف پیچ لنگر مهر و موم شده باشد و از آب بندی مصالح برای پر کردن محل از طریق لایه ضد آب. علاوه بر این، لایه ضد آب نیز می تواند زیر پایه اضافه شود، حتی اگر نشت در بالای پایه وجود داشته باشد، آب باران به لایه ساختار برسد.

image.png

  • سقف فلزی ضد آب

برای سقف فلزی، ساختار فلزی سیستم فتوولتائیک باید با ساختار فولادی اصلی ساختمان با نفوذ لایه ضد آب و ورقه فولادی فولادی مورد استفاده قرار گیرد. طبق روش ضد آب سقف فلزی، بخار، حفظ حرارت و درمان ضد آب انجام می شود. تاکید بر ساخت و ساز این است که بر روی خوردگی، مهر و موم و رنگ رنگ ضد آب بر روی پایه و حاشیه را حذف کنید.

برای تمیز کردن نقطه نشتی از سقف فلزی، باید با کیفیت بالا با کیفیت ضدعفونی کننده ضدعفونی کننده مواجه شود. برای فولاد رنگی به طور جدی خوردگی، ماژول فتوولتائیک قبل از نصب جایگزین می شود.

  • سقف شیبدار ضد آب

روش ضد آب از سقف کاشی تمایل است که به طور کلی نصب قلاب، توجه به شکستن از پشت بام، چسب ضد آب، پس از ثابت پشتیبانی فتوولتائیک در سقف، استفاده از رنگ ضد آب برای انجام ضد آب، و سپس پوشش کاشی اصلی. لنگر شیمیایی پیچ ها نیز باید مورد استفاده قرار گیرد، اما قبل از استفاده از پیچ ها، عمق سوراخ ها باید تایید شود و پس از آنکه پیچ و مهره های چفت و بست شویی ثابت شوند، پیچ ها از طریق کاشی عبور می کنند و باید با آب بندی ضد آب استفاده شوند.

image.png

  • روش ضدعفونی سقف فتوولتائیک

شیوه های ضدعفونی سقف ضد آب عبارتند از چسب، باند نوار فویل آلومینیومی، کاشی های رنگی فولادی، پشتیبانی از هدایت جریان سفارشی، قاب مونتاژ سفارشی و جزء خاص BIPV، و غیره. این برنامه ها دارای اشکالات خاص خود هستند: مشکل، غیر قابل اعتماد، پیچیده، به دنبال ارتقاء سقف ضد آب ضدعفونی کننده فتوولتائیک نیست و پس از یک دوره طولانی تجربه عملی، خلاصه می شود. مهندسان شروع به استفاده از یک راهکار عملی جدید و تبلیغاتی کردند: نوار ضد آب و نوار بوتیل با فویل آلومینیومی .

روش نیز بسیار ساده است، تا زمانی که اندازه مناسب نوار نوار ضد آب را پیدا کنید، به طور مستقیم می توانید شکاف جزئی را وارد کنید، و سپس نوار چسب بطری آلومینیومی فویل آلومینیومی ، شما به طور موثر می توانید به ضد آب استقرار دهید.


دانش صنعت مربوطه

کپی رایت © Kejian پلیمر مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.