دسته بندی محصولات
تماس با ما

پلیمر Kejian مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود

آدرس: شماره 3258 Shenzhuan جاده, منطقه Songjiang شانگهای

تماس: دوریس وو

تماس: 86-21-57855149; 18217261378

فکس: 86-21-57855398

ایمیل:export@kejian-china.com

کد پستی: 201603

فروش: Xuesong چن

تلفن: 13761748877

اسکایپ:skywings881

فروش: دوریس وو

تلفن: 18217261378

اسکایپ:rainieshow  

آیا واقعا می دانید چگونه از حقه ضد آب استفاده کنید؟
Apr 24, 2018

لاستیک بوتیل، IIR به طور کوتاه، مخفف Isobutylene Isoprene لاستیک است. دارای پایداری شیمیایی خوب و ثبات حرارتی است، برجسته ترین است تنگ هوای و تنگ water.Its انتقال هوا به تنها 1/7 از آن از لاستیک طبیعی، و که از لاستیک استایرن بوتادین 1/5 از آن از لاستیک استایرن بوتادین، در حالی که انتقال بخار 1/200 از آن از لاستیک طبیعی است، و لاستیک استایرن بوتادین 1/140 است.


201801161456232624099.jpg

نوار بوتیل ضد آب


图片1.png

نوار بوتیل

این مواد دشوار است که توسط گاز نفوذ، استفاده می شود در آب بندی ضد آب یک تکه کیک است.چه تر و ترسناک تر مقاومت در برابر آب و هوای برجسته آن است.بنابراین، چگونه می تواند چنین مواد عالی می گوید تفاوت بین اصالت و دروغ بودن آن؟ ، ما روش های مختلف تمایز زیر را خلاصه می کنیم:

 • بو

  اول از همه، بوی اصلی لاستیک بوتیل اساسا بی مزه است، و آن طعم کمی از امولسیون یا قیری از مواد، عمدتا به منظور کاهش هزینه اضافه کردن مواد ترکیب آسفالت.

 • رنگ

  با توجه به رنگ لاستیک، لاستیک واقعی بوتیل سفید و زرد است. به منظور صرفه جویی در هزینه، اکثر تولید کنندگان داخلی هزینه را با افزودن آسفالت کاهش می دهند، به طوری که رنگ نیز خاکستری یا سیاه می شود. البته هزینه ها کاهش می یابد و مقاومت در برابر دمای بالا و پایین نیز کاهش می یابد.

 • ویسکوزیته اولیه

  از تمایز ابتکاری ویسکوزیته، ویسکوزیته به اصطلاح اولیه اولین تماس با ماده، درک ویسکوزیته است. اما ویسکوزیته اولیه لاستیک بوتیل واقعی بسیار زیاد نیست، همانطور که در شکل مواد نشان می دهد ویسکوزیته خوب است.اما حرفه ای ها می توانند ببینند که افزودن قیر نیز علاوه بر امولسیون در نگاه اول است. با این حال، در هوای درجه حرارت بالا، به خصوص در سطح تابستان داغ تابستان، دمای بالا می تواند به 80 ℃ برسد، آن را اغلب به نظر می رسد پدیده جریان است.این دوام خود آشکار است.

 • سطح آلومینیوم فویل

  تمایز سطح فویل آلومینیوم، محبوب ترین بازار در حال حاضر فیلم آلومینیوم و فیلم آلومینیوم کامپوزیت پارچه غیر بافته شده، دو ماده است.


  اگر چه سطح پوشش آلومینیوم می تواند انواع محصولات رنگی را ترکیب کند، اما از آنجا که مواد آن مقاوم به UV نیستند، بنابراین عمر مفید معمولا بیشتر از دو تابستان نیست. در نهایت، متوجه خواهید شد که ظاهر خوب می تواند توجه شما را جلب کند ، اما آنچه مشتریان در نهایت می خواهند، کیفیت است.

  بیایید در مورد پارچه های غیر پارچه ای کامپوزیت آلومینیوم صحبت کنیم. این سطح کامپوزیتی ظاهرا پیچیده دو لایه است که عمدتا به عنوان نوار بتیل سطح مش نشان داده شده است. به همین ترتیب، سطوح رنگی آلومینیوم، این نوار به ظاهر بهتر از محصول، به میل مشتری برای زیبایی توجه دارد، اما تاثیر آن بر کیفیت را نادیده می گیرد. .


图片3.png

نوار چسب آلومینیوم


图片4.png

نوار آلومینیوم فویل بوتیل


دانش صنعت مربوطه

کپی رایت © Kejian پلیمر مواد (شانگهای) شرکت, با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.